Saméhračky.cz

Saméhračky.cz
Internetové hračkářství Saméhračky.cz Vám nabízí hračky pro děti jakéhokoliv věku s doručením až k Vám domů. Upřednostňujeme kvalitu před kvantitou, a proto nabízíme pouze velmi kvalitní hračky.

Celkem výrobků v eshopu : 2 164

Celkem v kategorii "Knihy" nalezeno 5 produktů

Cvičíme na velkém míči

Tato kniha je výborným návodem a průvodcem cvičení na velkých míčích, obsahuje 150 cviků pro zábavné cvičení s velkými míči určené všem věkovým kategoriím.

Cvičíme s měkkým míčem

Brožuru napsala PaedDr. Petra Dobešová. Brožura obsahuje 100 cviků pro zlepšení pohybové koordinace a správného držení těla.

Cvičení pro těhotné

Nejvhodnější cviky pro gymnastikball i overball v těhotenství i po porodu.

Cvičení pro zdraví

Cvičení s gymnastikballem.

Cvičení pro zdraví II.

<p><span>Publikace volně navazující na první vydání "Cvičíme pro zdraví". Vlastní výběr jednotlivých cviků vychází z dlouhodobé praxe rehabilitačního oddělení Vojenské nemocnice Brno. Obsahuje nejvíce používané cviky (cviky s malým/velkým míčem a cvičební gumou) a takové množství cviků, které si…

Server Nakupy-pro-deti.cz je srovnávač zboží v registrovaných internetových obchodech, samotný vyhledávací portál neprodává žádné z uvedených zboží - není internetovým obchodem. Dotazy ohledně zboží, dostupností apod. směrujte na konkrétní internetové obchody pod jednotlivými odkazy.